Kuidas osta?

Meie veebilehelt on võimalik osta neid kaupu, millel on link „Lisa ostukorvi“.  Kauba saadavus võib jooksvalt muutuda. Juhul kui meil Teie tellitud kaupa pole, anname teile sellest esimesel võimalusel teada.

  1. Ostmiseks valige tootekataloogist sobivad tooted ning lisage need Ostukorvi. Kui kõik tooted on valitud siis minge Ostukorvi ning Lõpetage Tellimus. Järgmisel lehel sisestage vajalikud andmed ning valige Transpordiviis.
  2. Transpordiviisidest kasutame SmartPOSTi pakiautomaadi teenust (lisandub 2.79 €). Samuti on võimalus, et tulete ise kaubale  järgi aadressile Veerenni 55, ruum 202 (II korrus). Peale andmete sisestamist ja transpordi valikut Kinnitage Tellimus.
  3. Vaadake veelkord andmed üle ning nüüd kinnitate juba lõplikult tellimuse.
  4. Peale tellimuse kinnitamist saadame teile esimesel võimalusel arve. Peale arve tasumist/ülekande laekumist postitame kauba ja edastame teile sellesisulise teate e-maili peale.
  5. Kui kohe peale Tellimuse lõpetamist teha ülekanne, siis võite kindel olla, et kaup jõuab teieni kiiremini.
  6. Kliendil on õigus taganeda müügitehingust 14 (neljateistkümne) päeva jooksul alates kauba kätte toimetamise päevast. Müügilepingust taganemisel peavad kaup ja pakend olema kasutamata ning komplektsed. Kasutatud või mittekomplektsete toodete tagastamise korral on meil õigus mitte rahuldada ostja taganemisavaldust või tasaarveldada kauba väärtuse vähenemise kulu ostjale tagastatavast ostusummast.
  7. Tagastamisele kuuluvad tooted saate tuua või saata meie salongi aadressil Veerenni 55, Tallinn.

Privaatsuspoliitika
Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust.  Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Isikuandmed on andmed, mida kogume klientidega lepingu täitmisel või ühenduse võtmiseks. 

Püsikliendi isikuandmete kogumine toimub nii:

• kontaktandmete (kliendi nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) esitamisel meie veebilehel.

Kasutame kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. 

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume pöörduda aadressile mjkyynestuudio@gmail.com