Luxury sarja UV/LED geelid

Toote info

Mystic Nails esitleb uhkusega oma tuliuut UV geelide sarja, mis annab sulle ligipääsu kaasaegsele  kõrgekvaliteetsete küünte ehitusele tänu oma unikaalsetele koostisosadele.

Sellel uuel sarjal on kõik need eelised ja omadused, mis garanteerivad kiire, täpse ja lihtsa kasutamise ning annavad kauakestvad vastupidavad küüned. Kuivamisaeg geelil on ainult 1 minut (nagu ka kõikidel teistel Mystic Nails UV-geelidel), veelgi  enam, Luxury sarja geele võib kuivatada ka LED valguses ja geel kuivab mitte rohkem kui 20 sekundit. Tänu täiustatud spetsiaalsetele komponentidele tagavad need geelid ülitugeva vastupidavuse ehitatud küüntele. Äärmiselt painduv purunemiskindel kumjas geel on suurepärane kasutamiseks ka pediküüri protseduuridel. Aga see kõik polnud veel küllalt hea, tahtsime rohkem! Parandati geeli eemaldamise süsteemi, mis tähendab, et geeli on võimalik eemaldada väga lihtsalt ja õrnalt spetsiaalse Luxury sarja removeriga.

Võttes arvesse kõike seda, otsustati nimetada uue sarja UV geelid Luxury sarja geelideks, mis kindlasti vastavad kõrgele kvaliteedile.

Ja nagu iga kõrgekvaliteediline toode on osa luksusest, siis seetõttu tulevad kõik 15g Luxury sarja geelid eksklusiivses kinkekarbis.

Tähelepanu: Luxury sarja geele ei tohi kasutada ühegi teise UV geeliga koos, kuna siis võib geel kaotada oma omadused (painduvus, kuivamine LED lambi all, eemaldamine).